Tel.: (94) 196-28. Radmor i Nord Taxi Kołobrzeg.

Praca w taxi Kołobrzeg.

Praca w taxi Kołobrzeg.

Praca w RADMOR i Nord Taxi Kołobrzeg.

Podejmujemy współpracę z kierowcami oraz właścicielami taksówek, którzy w ramach kooperacji pragną przyłączyć się do największej firmy taksówkowej w Kołobrzegu. Zapraszamy także do dynamicznie rozwijającej się korporacji z tradycjami w Koszalinie.

W korporacjach RADMOR Taxi Kołobrzeg, Nord Taxi Kołobrzeg oraz Nord Taxi Koszalin pracują zarówno panowie taksówkarze, jak i panie taksówkarki.

Współpracujemy z licencjonowanymi taksówkarzami – samodzielnymi przedsiębiorcami, którym odpowiada swobodny wybór czasu pracy taksówki w Kołobrzegu lub w Koszalinie.

Dla osób chętnych oferujemy również zatrudnienie na firmowych taksówkach, będących własnością innych przedsiębiorców z Kołobrzegu i/lub Koszalina.

Kierowcy korporacyjni mogą korzystać z licencji taksówkowej, której dysponentem jest przedsiębiorca zatrudniający poszczególne osoby.

Jeżeli chcesz zarobić dokładnie tyle, ile Ci potrzeba – przyjdź do RADMOR Taxi Kołobrzeg, Nord Taxi Kołobrzeg lub Nord Taxi Koszalin.

Po wewnętrznym kursie taksówkowym i uzyskaniu świadectwa pozytywnie zdanego egzaminu potrzebujesz jedynie zdrowia i chęci do pracy.

Przekażemy Ci jedną z wielu naszych zarejestrowanych taksówek.
Po okresie próbnym rozważymy zakup nowego auta do pracy specjalnie dla Ciebie.
Zaakceptowani kierowcy – taksówkarze docelowo otrzymają umowy o pracę oraz samochody np. typu Peugeot 301.

24/7 TAXI tel.: (94) 196-28. Radmor i Nord Taxi Kołobrzeg.
Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista;
  • motywacja do pracy w RADMOR Taxi Kołobrzeg, Nord Taxi Kołobrzeg lub Nord Taxi Koszalin.

Preferowane są osoby swobodnie posługujące się europejskimi językami obcymi (angielski, niemiecki, rosyjski, francuski).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY wszystkie taksówki
w Kołobrzegu i w Koszalinie !